חולמים לקבל רישיון סקיפר ולצאת אל מרחבי הים בעצמכם? עם קורס יאכטות במרכז תעשו את הצעד הראשון לקראת הגשמת החלום. תושבי המרכז נהנים ממבחר בתי ספר מובילים וחופי ים קרובים בהם ניתן לצאת להפלגות ניסיון ולצבור ביטחון, מגורים בקרבת חופי הים מהווים יתרון בעבור כל סקיפר וותיק או מתחיל. קורס יאכטות במרכז הוא אשר מעניק למשתתפים את המקפצה להצלחה בענף, במהלך הקורס ניתן להכיר אנשי מפתח וליצור קשרים מקצועיים אותם תהפכו בעתיד לקשרים עסקיים. קורס יאכטות במרכז הוא הרבה יותר מעוד תחביב, זהו קורס באמצעותו אפשר יהיה להשתלב בשוק העבודה וצאת לשייט במרחבי המים הטריטוריאליים של ישראל. 


תוכן לימודי בקורס יאכטות במרכז

כל קורס יאכטות במרכז מציע תכני לימוד מעט שונים, אך ישנם תכנים בסיסיים אותם תוכלו למצוא בכל תכניות הלימוד. בתחום הימאות מלמדים המדריכים בכל הקורסים להכיר את כלי השייט הנפוצים, לעבוד עם חבלים, יסודות מטאורולוגיה, חוקי דרך בהפלגה בים והתמודדות עם מקרי חירום במהלך ההפלגה. בתחום המכאני ילמדו המשתתפים להכיר באופן בסיסי את מבנה המנוע, לתפעל אותו ולהתמודד עם תקלות פשוטות. בתחום הניווט כוללים תכני הלימוד בקורס ניווט עם מפה, שימוש במצפן, הרכבת נתיב הפלגה, עבודה עם מכשירי ניווט אלקטרוניים, שימוש במכשירי קשר. 

בוגרים של קורס יאכטות במרכז מחזיקים בכל הידע הדרוש בכדי לצאת לים באופן עצמאי. לאחר עמידה במבחני משרד התחבורה וקבלת רישיון הסקיפר יוכלו לעשות זאת. נדגיש כי ההשתתפות בקורס אינה מהווה תנאי סף בכדי לגשת למבחנים, ניתן לגשת למבחני משרד התחבורה גם ללא רקע של קורס יאכטות במרכז. 


מה עושים אם נכשלים במבחן?

ראשית, חשוב להירגע, מדובר במבחנים קשים, לא קל לעבור את כל המבחנים כבר בניסיון הראשון, אנכם הראשונים להיכשל במבחנים. בוגרי קורס יאכטות במרכז יוכלו לחזור אל בית הספר ולבקש שיעורי תגבור וחיזוק באותם תחומים בהם נכשלו. צוות בית הספר נכון לסייע לבוגרים ולעשות כל שנדרש בכדי לאפשר להם להשיג את רישיון הסקיפר ולהפוך לסקיפרים מוסמכים. ההצלחה של התלמידים משקפת את הצלחת בית הספר. 

לפרטים והרשמה בנושא קורס יאכטות במרכז , נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
הפלגות לקפריסין
הפלגות לקפריסין
הפלגות לקפריסין

לפרטים נוספים לחצו כאן

הוקם על ידי ארטויז'ן | טרופו מערכות