יאכטה יאכטות ... לצאת אל הים, להפליג לעבר האופק, עם החברים או המשפחה, שקט ושלווה שרק בלב ים תוכלו למצוא. בקיצור רגעים צרופים של אושר. תלמידי קורס יאכטות ב-sea-gal נהנים ממותרות אלו על בסיס קבוע. כבר לא צריך לרכוש יאכטה, וגם ממש לא צריך ניסיון, הכל תקבלו אצלנו, מא' עד ת'.


בית ספר לשייט

15 שנים של ניסיון, ולמעלה מ-3,500 סקיפרים, משיטים ומה שבינהם... כל אלו לימדו אותנו כיצד ללמד קורס משיטי יאכטות בצורה הכי טובה שאפשר. לימודי שייט שבסיומם תקראו סקיפרים ותוכלו לעלות על היאכטה ולהפליג אל הים הפתוח.
 

קורס יאכטות , קורס משיטי יאכטות

המדריכים בקורס יאכטות: במהלך הקורס ילוו אותך מיטב המדריכים.
כולם בעלי ניסיון ועבר עשיר בכל תחומי השייט - בוגרים ומצטיינים של מגמות השייט בצופי ים, בוגרי קורס חובלים של חיל הים ומפקדי ספינות. הם ילוו אותך בכל שלב עד קבלת רשיון משיט ליאכטה.

 

היאכטות בקורס: התלמידים של Sea-Gal נהנים מלימודים על מבחר גדול של כלי שייט ומסוגים שונים. הלימוד על מספר גדול של כלי שייט חשוב בצבירת הניסיון, הידע והמקצועיות הדרושים לכל סקיפר ומשיט באשר הוא.

 

קורס יאכטות - שיטת הלימוד: אלפי התלמידים שהוסמכו כסקיפרים ב-Sea-Gal, מוכיחים כי רק שילוב התיאוריה עם הפלגות מעשיות יביא אתכם לרמת שייט גבוהה ביותר. שיטת הלימוד הייחודית ל-Sea-Gal נשענת על סימולציות מחשב ותוכנות לימוד בחלק העיוני יחד עם הרבה הפלגות מעשיות, לימודיות ומקצועיות, על מנת שתוכלו ליישם את החומר הנלמד בכיתה.

 

קורס יאכטות - חומר הלימוד: כל חומר הלימוד נכתב ע"י המדריכים שלSea-Gal והוא כולל מערכת ללימוד מרחוק אינטרנטית בה כל השיעורים העיוניים זמינים בוידאו המאפשרים ללמוד מהבית בכל זמן ובכל שעה ומכל נקודה על הגלובוס.

 

כל אלה יחד עם המון אהבה לים ולמקצוע יאפשרו לך ללמוד שייט בצורה
קלה ומהנה ותוך מספר חודשים לקבל רישיון סקיפר – משיט יאכטה.

 

 

לפרטים נוספים חייגו 1-700-700-058 או מלאו את הטופס הבא:

 

לפרטים והרשמה בנושא קורס יאכטות, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
formula 36
formula 36
formula 36

השכרת יאכטות שנת 2012 , 

השכרת יאכטות 2 מנועים מרקרוזר 430 כ"ס 8.2 ליטר

מכירת יאכטות  מערכת נהיגה עצמית המתקדמת בעולם

סקיפר 24 שעות ביממה מחיר שלנו - 250,000$ בלבד

הוקם על ידי ארטויז'ן | טרופו מערכות