קורס סקיפרים בירושלים

שיט היה בעבר הנאה השמורה אך ורק למעטים  - אלו שהיו מוכשרים לכך ואלו שידם הייתה משגת. כיום, הודות לאמצעי הלימוד הרבים וכלי השיט המגוונים ניתן למצוא מגוון אפשרויות לשיט. קורס סקיפרים בירושלים או בכל אזור אחר בארץ הינו האפשרות המצוינת של רבים להשתלם בתחום ולהפוך לסקיפרים מקצועיים!


מפתח לעולם חדש

קורס סקיפרים מעניק את המפתח לעולם שכולו חוויות עשירות בהנאה ואתגר. אין ספק כי מדובר באחד התחביבים המעניינים והמאתגרים ביותר שקיימים. גם במידה והופכים את התחביב למקצוע – אין עבודה מעניינת יותר מעבודה של סקיפרים! מדובר במקצוע עשיר, מעניין ורווחי ביותר! למי שתמיד חלם להשיט ספינה ולאלו האוהבים את הים ואת המים – זוהי ההזדמנות הגדולה מכולם להפוך את החלום למציאות. 

קורס סקיפרים הינו למעשה שם גנרי למגוון רחב של אפשרויות העשרה שונות: קורס סקיפרים לאתרים אקזוטיים, שייט אתגרי, שייט למקומות חדשים ועוד. הקורס מאפשר לפתוח את הראש לחוויות רבות וטובות: הפלגה מעבר לים, הפלגה עם חברים, יציאה לתחרויות ועוד מגוון עצום של אפשרויות. החיים הופכים עשירים יותר באמצעות ההעשרה שמעניק קורס סקיפרים לאוהבי הים והמים.


קורס סקיפרים מקצועי בירושלים

קורס סקיפרים בירושלים מועבר על ידי אנשי מקצוע וותיקים בתחום אשר מכירים את הים מכל צדדיו. הודות לניסיונם הרב, יכולים המדריכים להעניק את כל הידע שצברו במשך השנים ולהפוך את התלמידים בקורס למשיטים מצטיינים בכל כלי שיט עליו חלמתם. יחד עם זאת חשוב לוודא בעת הרשמה לכל קורס סקיפרים כי מדובר במועדון רשום המתואם עם מנהל הספנות ומלמד את החומר הרלוונטי בתיאום עם המנהל.

כמו כן חשוב לוודא כי המורים בקורס הינם בעלי ניסיון של שנים רבות ויכולים לתת את ההדרכה הראויה. מאחר וישנם סוגים שונים של קורסי סקיפרים ניתן לבחור את הרישיון המועדף ביותר וליהנות מתחום ספציפי או להרחיב בכל פעם את מגוון האפשרויות לשיט בים. ככל ששטים יותר, כך הניסיון גדל וניתן ליהנות מכלי שיט נוספים המוצעים ללמידה.


להתקדם בקצב אישי

קורס סקיפרים בירושלים בנוי באופן כזה שהוא מאפשר לתלמידיו להתקדם בקצב שלהם. כמו כן, הקורס הינו גמיש ומאפשר השתתפות לפי השעות המתאימות ללומדים על מנת שיוכלו לשלב את הלימודים בעבודה ובחיים הפרטיים. הקורסים מובנים מראש ויחד עם זאת כוללים מדריכים המעניקים יחס אישי לכל תלמיד והקשבה מלאה לכל השאלות והצרכים העולים במהלך הקורס. 

בקורס ניתן למצוא תכנים עיוניים ותכנים מעשיים כך שלמעשה – קורס סקיפרים מקיף את כל החומר הנלמד ואת כל הדרוש על מנת להפוך להיות סקיפרים אמיתיים בים בכל עת. לכל אורך הקורס התלמידים זוכים לליווי אישי ולמענה לכל שאלותיהם, להתנסות ביאכטה אמיתית הכוללת הטלת העוגן, השטה, העלאת מפרש ועוד. 

לפרטים והרשמה בנושא קורס סקיפרים בירושלים, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
הפלגות לקפריסין
הפלגות לקפריסין
הפלגות לקפריסין

לפרטים נוספים לחצו כאן

הוקם על ידי ארטויז'ן | טרופו מערכות