לרשותנו עומדים חדרי כנסים איכותיים ומרשימים הממוקמים על קו הים התיכון היפה שלנו. במתחם המיוחד שלנו מחכים 6 חדרי כנסים יוקרתיים ומפוארים. בכל חדר יכולים באי כנסים והשקות למצוא מערכות וידיאו ואודיו חדישות. מערכת סראונד משוכללת, מחשב מהיר, מקרן ומסך פלסמה, המשרתים את המשתמשים בצורה מכובדת. החדרים בנויים כך שיהוו מסגרת מושלמת להעברת תכנים, הרצאות וחומר לימוד במסגרת יום עיון, הדרכה או ישיבת מנהלים חשובה.

 

יום עיון לחברה
החל מהשתלמויות של חברות שונות, דרך ימי עיון וכלה בישיבות מנהלים, חדרים שמתאימים ל-8-120 אורחים, במגוון צורות ישיבה, מציגים נוחות רבה. כדאי לדעת שאפשר להשתמש גם ברחבה המקורה של המועדון שמתאימה לעד 350 משתתפי כנס או אירוע גדול יותר. כל זאת תוך הנאה גם מבר/מסעדה שמציעה כריכים, סלטים, וארוחות בשריות או חלביות.


שבירת שגרה עם הפלגה על יאכטה 
ב-Sea-Gal תוכלו גם לחדש למשתתפים בזכות ארגון יום עיון תוך הפלגה על יאכטה. מגוון האירועים שאנו מפיקים מתאים לאנשים מיוחדים שאוהבים שמיים פתוחים, מרחבים שנושקים למים, ובר יוקרתי ומפנק. כך גם ניתן לערוך אירועים משפחתיים או חברתיים המתאימים ל-50-250 איש. תוכלו להיעזר בנו גם לגבי בחירת עיצוב, קייטרינג ועוד.

נושאים קשורים:

לפרטים והרשמה בנושא ימי עיון לחברות, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
הוקם על ידי ארטויז'ן | טרופו מערכות