קורס אופנוע ים

קורס אופנוע ים

רישיון לאופנוע ים

קורס אופנוע ים של Sea-Gal הינו והמקצועי ביותר מסוגו הנלמד בישראל. הקורס כולל תוכנת לימוד דרך האינטרנט, שיעורים מצולמים ומאגר מבחני הכנה אמריקאים. הקורס מכשיר אותך לקבלת רישיון להשטת אופנוע ים. הקורס כולל: 2 מפגשים בני 3 שעות + שיעור מעשי בים וטסט.

למי מתאים הקורס?

קורס רישיון לאופנוע ים מתאים לכל אדם מעל גיל 16.

למה ללמוד דווקא ב-Sea-Gal?

בזכות צוות המדריכים

מדריכי Sea-Gal שילוו אותך באופן צמוד במהלך הלימודים הינם בוגרי קורס חובלים בחיל הים, אנשי ים מקצוענים ועתירי ניסיון בהדרכת מקצועות השייט. המדריכים לא רק מלמדים כיצד לעבור את המבחן, אלא גם מסייעים לרכוש ניסיון מעשי בשייט ומעניקים ידע רב מניסיונם העשיר בים. אנו ב- Sea-Gal מקפידים על מקצוענות בלימודים יחד עם יחס אישי  אנושי וצמוד לכל תלמיד.  

בזכות שיטת הלימוד המשולב

שיטת הלימוד הייחודית ל-Sea-Gal נשענת על סימולציות מחשב ותוכנות לימוד בחלק העיוני, יחד עם הפלגות מעשיות, לימודיות ומקצועיות.

בזכות אחוזי מעבר – הגבוהים ביותר

אנו ב- Sea-Gal גאים באחוזי המעבר הגבוהים של לתלמידינו במבחנים של משרד התחבורה.

בזכות חומר הלימוד

כל ספרי הלימוד בקורסים העיוניים נכתבו ונערכו ע"י מדריכי Sea-Gal והם מכילים ידע רב, הרבה מעבר לדרישות הסילבוס של מנהל הספנות. ספרי הלימוד נשארים בידיך  לאחר הקורס.

בזכות אפשרויות הלימוד

הלימודים ב-Sea-Gal משלבים תוכנת לימוד הזמינה באתר האינטרנט שלנו לתיגבור הלימוד גם מהבית. זוהי תוכנה ייחודית בפיתוח עצמאי של צוות מדריכי Sea-Gal.

מתי מתחילים?

קורס אופנוע ים הבא נפתח ממש בשבוע הבא. באפשרותך לבחור קורס רישיון אופנוע ים אקספרס במפגש אחד/שני מפגשים/שלושה מפגשים נושאים קשורים: יאכטות למכירה | השכרת יאכטות

להרשמה חייגו 1700-700-058

הקודם
הבא
להזמנת הפלגה >>