קורס יאכטות

קורס משיטי יאכטות

יאכטה יאכטות … לצאת אל הים, להפליג לעבר האופק, עם החברים או המשפחה, שקט ושלווה שרק בלב ים תוכלו למצוא. בקיצור רגעים צרופים של אושר. תלמידי קורס יאכטות ב-sea-gal נהנים ממותרות אלו על בסיס קבוע. כבר לא צריך לרכוש יאכטה, וגם ממש לא צריך ניסיון, הכל תקבלו אצלנו, מא' עד ת'.

בית ספר לשייט

מעל ל- 26 שנות ניסיון, אלפי סקיפרים, משיטים ומה שבינהם… לימדו אותנו כיצד ללמד קורס משיטי יאכטות בצורה הכי טובה שאפשר. לימודי שייט שבסיומם תקראו סקיפרים ותוכלו לעלות על היאכטה ולהפליג אל הים הפתוח. 

קורס יאכטות, קורס משיטי יאכטות

✔ המדריכים בקורס יאכטות: במהלך הקורס ילוו אותך מיטב המדריכים.
כולם בעלי ניסיון ועבר עשיר בכל תחומי השייט – בוגרים ומצטיינים של מגמות השייט בצופי ים, בוגרי קורס חובלים של חיל הים ומפקדי ספינות. הם ילוו אותך בכל שלב עד קבלת רשיון משיט ליאכטה. 

✔ היאכטות בקורס: התלמידים של Sea-Gal נהנים מלימודים על מבחר גדול של כלי שייט ומסוגים שונים. הלימוד על מספר גדול של כלי שייט חשוב בצבירת הניסיון, הידע והמקצועיות הדרושים לכל סקיפר ומשיט באשר הוא.

✔ קורס יאכטות – שיטת הלימוד: אלפי התלמידים שהוסמכו כסקיפרים ב-Sea-Gal, מוכיחים כי רק שילוב התיאוריה עם הפלגות מעשיות יביא אתכם לרמת שייט גבוהה ביותר. שיטת הלימוד הייחודית ל-Sea-Gal נשענת על סימולציות מחשב ותוכנות לימוד בחלק העיוני יחד עם הרבה הפלגות מעשיות, לימודיות ומקצועיות, על מנת שתוכלו ליישם את החומר הנלמד בכיתה. 

✔ קורס יאכטות – חומר הלימוד: כל חומר הלימוד נכתב ע"י המדריכים של Sea-Gal והוא כולל מערכת ללימוד מרחוק אינטרנטית בה כל השיעורים העיוניים זמינים בוידאו המאפשרים ללמוד מהבית בכל זמן ובכל שעה ומכל נקודה על הגלובוס.

כל אלה יחד עם המון אהבה לים ולמקצוע יאפשרו לך ללמוד שייט בצורה
קלה ומהנה ותוך מספר חודשים לקבל רישיון סקיפר – משיט יאכטה.

אולי תתעניין גם ב:
קורס סקיפרים >>
קורס יאכטות >>
#קורס משיט 30 >>

איפה לומדים קורס סקיפרים

לנוחיותכם, הלימודים מתקיימים בדרום, במרכז ובצפון. את הקורס סקיפרים ניתן ללמוד באשדוד, הרצליה וחיפה.
גרים באיזור הדרום? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים באשדוד.
גרים באיזור המרכז? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים בהרצליה.
גרים באיזור הצפון? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים בחיפה.

רוצים ללמוד מהבית? באפשרותכם לעשות קורס סקיפרים באינטרנט – כל הלימוד נעשה ע"י מערכת לימוד מרחוק שפותחה על ידינו, כל השיעורים מצולמים בוידאו, כל חוברות הלימוד דיגיטליות וכל השאלות במקום אחד. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר דרך המחשב (או הטלפון הנייד) ולהתחיל ללמוד. זה ממש קל ופשוט!

 "כי אלפי סקיפרים לא טועים…"

הקודם
הבא
להזמנת הפלגה >>