יותר ויותר ישראליים גילו את הקסם שבנוף הכחול, וכל שנה מצטרפים מאות שייטים חדשים אל השייטים הוותיקים שלא מוכנים לוותר על חופשת שייט. לא צריך להיות עשיר כדי ליהנות מחופשות שייט, שיא-גל מציעה חבילות שייט במחירים אטרקטיביים ובמקומות מיוחדים. 

תוכלו לבחור חופשת שייט בצרפת, שייט ביוון או באחד מהאתרים הרבים בקרואטיה, איטליה ועוד. חופשת שייט לא מזמינים בדקה התשעים. האירופאים, לדוגמה, מזמינים חופשה שנה מראש. ככל שתקדימו להזמין, תיהנו גם אתם מיתרונות רבים.


כל הסיבות שישכנעו אתכם להקדים להזמין חופשת שייט:

אם תזמינו חופשת שייט מוקדם, אפילו מספר חודשים מראש, תוכלו ליהנות ממחירים נמוכים יותר, וחשוב יותר – תוכלו לשריין לכם את התאריכים הנוחים לכם ביותר ואת היאכטות המפנקות. שימו לב כי היאכטות הנמצאות באזורי השייט הפופולאריים, הן היאכטות המבוקשות ביותר, והן נתפסות זמן רב מראש.

 

במדינות רבות באירופה אין אתרי שייט, ואירופאים רבים מזמינים שייט ביוון או שייט בקרואטיה או באתרי שייט פופולאריים נוספים. חופשת הקיץ של האירופאים חלה בדרך כלל בין השבוע השני של יוני לשבוע הראשון של ספטמבר והיאכטות לתקופה זו נתפסות חודשים רבים לפני החופשה. אם גם אתם מעוניינים לשוט בתאריכים אלו, אתם חייבים להזמין חופשת שייט מוקדם מאוד.
גם אם תצליחו לתפוס חבילת שייט ברגע האחרון במחיר אטרקטיבי ומשתלם, מרב הסיכויים כי תיאלצו לקנות כרטיסי טיסה ברגע האחרון, במחיר מלא ויקר. את הכסף שחסכתם בהזמנת היאכטה, תיאלצו להוציא על כרטיסי טיסה יקרים.
את התשלום עבור חבילות השייט אפשר לפרוס למספר תשלומים. אם תקדימו להזמין, כאשר יגיע תאריך הנסיעה, התשלום עבור החופשה יהיה כבר מאחוריכם ותוכלו ליהנות ולהוציא כסף בלי לחשב כל הוצאה והוצאה.
המקומות הטובים והאטרקטיביים נתפסים מוקדם. הזמנה מוקדמת תאפשר לכם לבחור את אתרי השייט הטובים והמתאימים לכם ביותר. באתר שייט רבים מתקיימים פסטיבלים בעונת השייט, הזמנה מוקדמת תאפשר לכם להשיג תאריכים אטרקטיביים שבהם מתקיימים הפסטיבלים.

 

אם בכל זאת החלטתם לחסוך כסף, לכו על חבילות שייט. כוח הקנייה של החברות מאפשר להם להשיג דילים ומחירים טובים מהספקים. אם תחשבו את כל ההוצאות כמו כרטיסי טיסה, תשלום ליאכטה, תשלום עבור אוכל, עגינה במרינות, הדרכות ועוד, תגלו שחבילת שייט היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מחופשת שייט מושלמת במחיר הטוב ביותר.

יוון, קרואטיה, איטליה, צרפת ואפילו תאילנד  הן רק חלק מהמדינות שבהן תוכלו לשוט לבלות חופשה מושלמת. יוון, לדוגמה, מציעה מבחר של אתרי שייט. לעשות שייט ביוון ולשוט באיים הסארונים המציעים מסלולי הפלגה מגוונים המתאימים לכל הרמות, זוהי חוויה מיוחדת. בין אתרי השייט המבוקשים ביותר ביוון נמצאים האיים הסארונים, הציקלדים, האיוניים ועוד.

כל אתרי השייט מציעים אפשרויות רבות של בילוי נוסף על פעילות השייט. תוכלו ליהנות מאוכל טעים במסעדות משובחות, לרקוד במועדונים ולפגוש שייטים מכל העולם בפאבים הרבים. עליכם רק להיכנס לאתר, לבחור חבילת שייט מתאימה ולהצטרף אל אלפי הישראלים הטסים שנה אחרי שנה לבלות חופשה כחולה באתרי שייט מדליקים ומיוחדים.

לפרטים והרשמה בנושא חופשות שייט, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
---
מקדם אתרים