מעוניינים להעניק לעובדים שלכם את הטוב ביותר? השכרת יאכטה ליום גיבוש תביא עמה ערך מוסף, העובדים ישמחו לגלות חוויה מדהימה, מתחם פרטי לבילוי ומעסיק אשר אינו חוסך מהם דבר. 

אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת יום הגיבוש הוא שבירת השגרה, כאשר מוציאים את העובדים מהסביבה הבטוחה שלהם מתגלות תכונות חדשות, העובדים לפתע מתנהגים בצורה אחרת ויוצרים קשרים אישיים המשפרים משמעותית את תפוקת העבודה ואת הזיקה למקום העבודה. ההשקעה ביום הגיבוש מצדיקה את עצמה.

 

מה חשוב לשאול לקראת השכרת יאכטה ליום גיבוש?

 

א. כמה אנשים אפשר יהיה לארח על היאכטה?
ב. אלו פעילויות אפשר יהיה לתאם על היאכטה?
ג. מהן שעות היציאה והחזרה?
ד. אלו פוליסות ביטוח כוללת היאכטה?
ה. מהם השימושים של היאכטה?

למי מתאים יום גיבוש על יאכטה?

אין כל ספק כי מדובר ברעיון נהדר ומלא בפוטנציאל אך רגע לפני סגירת כל הפינות חשוב יהיה לבדוק היטב האם הרעיון מתאים לאופי העובדים. כאשר מדובר בעובדים לא הרפתקנים או פחדנים ייתכן כי תיתקלו בהתנגדות. בכדי למנוע זאת כדאי לעורר בעובדים התרגשות וסקרנות לקראת יום הגיבוש. כחודש לפחות לפני מועד האירוע כדאי לגשש אודות דעתם ולשלוח טיזרים כמו תמונות שייט ושאר רמזים לפינוקים הצפויים ביום הגיבוש. 

לצפייה בסרטון על קורס סקיפרים בשיא גל

 

יתרונות של יאכטה ליום גיבוש

את יום הגיבוש שלכם תרצו לקיים במקום מבודד בו לא תהיה כל נוכחות של זרים. העובדים יוכלו ליהנות מזמן איכות משותף ללא גירויים חיצוניים הפוגעים בגיבוש הקבוצה. המנהלים מתבקשים להכין מראש פעילויות מתאימות בעלות ערך מקצועי, חברתי והיבטים מהנים. יאכטה ליום גיבוש תהיה ללא כל ספק בחירה מדהימה בעבור יום פינוק לעובדים מצטיינים או פעילות לגיבוש צוות. יהיה זה יום גיבוש אותו העובדים לא ישכחו במשך זמן רב. 

פעילות כה לא שגרתית תצליח להעלות את המורל ולחזק את הזיקה של העובדים למקום העבודה. יאכטות קטנות כדאי לשכור לצורך גיבוש קבוצת המנהלים, סדנת מנהיגות ושאר אירועים מצומצמים. המרחבים הכחולים של הים מביאים עמם אנרגיה מיוחדת במינה, קשה לתאר במילים עד כמה החוויה מדהימה.

נושאים קשורים:

לפרטים והרשמה בנושא יאכטה ליום גיבוש בלתי נשכח לעובדים, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
דברו איתנו
דברו איתנו
---
מקדם אתרים