קורס סקיפרים באשדוד

להנות מהפלגה בים הפתוח עם אוויר טוב ושקט מרגיע הוא חלום בעבור רבים, מעטים יודעים כמה בקלות אפשר להגשים את החלום הזה. רישיון להשטת יאכטה נמצא במרחק של קורס סקיפרים אחד בלבד. נרחיב ונאמר כי קורס סקיפרים של Sea-Gal באשדוד הוא גם חוויה מאוד מהנה, אין מדובר בעוד קורס לימוד בנאלי ומשעמם. זה הזמן לממש את החלום ולהפוך אותו לתחביב מיוחד ומאתגר.


מבנה הקורס סקיפרים באשדוד

קורס הסקיפרים של Sea-Galבאשדוד הינו הקורס המקיץ והמקצועי ביותר בארץ, מבנה הקורס מחולק לחמישה קורסים עיונים (ימאות, ניווט חופי, ניווט מכשירים ומכונה) המשלבים שיעורים מעשים על היאכטה וקורס מעשי במשך שבוע שלם המסכם את הלמידה


מה אפשר לעשות עם הרישיון?

תוך כדי הקורס וכמובן שאחריו ניתן להחזיק בחברות במועדון השייט של Sea-Galבכדי לטפח את התחביב, להתמקצע תוך כדי הלימודים, לחלוק חוויות וגם לצאת להפלגות משותפות עם המשפחה והחברים. קורס סקיפרים באשדוד הוא הזדמנות להכיר חברים חדשים החולקים עמכם את האהבה ליאכטות ולים.


טיפים שימושים לבחירה נכונה של קורס סקיפרים

על פי רוב, ההשתתפות בקורס נעשית לצד עבודה במשרה מלאה וניהול אורח חיים חברתי ומשפחתי, על כן, כדאי לבחור קורס סקיפרים באשדוד המציע שעות לימוד התואמות את הצרכים שלכם.

קורס סקיפרים באשדוד אידאלי בעבור תושבי האזור, אם אפשר יהיה לבחור בית ספר לסקיפרים הממוקם בקרבת הבית או במרחק נסיעה קצרה, תנו לבית הספר הזה עדיפות. גם אם תחילה נראה כי הנסיעות אינן ארוכות או מתישות, בהמשך קורס הממוקם בעיר מרוחקת יהפוך מחוויה למעמסה.

הטיפ האחרון אך החשוב ביותר הוא בחינה מקיפה של תמורה לכסף שלכם, מהו איכות בית הספר?, וותק בשוק, רמתו המקצועית, שירות והדיבות צוות בית הספר, מגוון היאכטות עליהן ניתן ללמוד את הקורס, מספר המדריכים, סוג הרישיון המתקבל בתום הקורס, גמישות בשעות ועוד.

לפרטים והרשמה בנושא קורס סקיפרים באשדוד, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
דברו איתנו
דברו איתנו
---
מקדם אתרים