שייט נהרות

טיולי שייט בספינת נהר או שייט נהרות זוהי דרך מופלאה ומהנה לחוות את הנופים הפסטורליים, הכפרים והעיירות שעל גדות הנהר בשילוב של טיול בערים הגדולות והיפות בעולם.

 

על מה מפליגים?
מפליגים על יאכטות אשר מותאמות לשייט נהרות. הסירות כוללת את כל ציוד הבטיחות שדרוש להפלגה בטוחה ונוחה. היאכטה למעשה מהווה מלון צף אשר כולל את כל מה שצריך כדי ליהנות מחופשה מפנקת לכל המשפחה - חדרי שינה, מקלחות, מטבח, סלון ועוד.

 

האם צריך רישיון שייט
במרבית המקומות בהם יוצאים לשייט נהרות, אין צורך ברישיון שייט או בניסיון מוקדם כלשהו. עם קבלת היאכטה עוברים תדרוך מלא ומפורט מחברת ההשכרה בנוגע לתפעול. תפעול כלי השייט קל ופשוט.

 

למי זה מתאים?
חופשת שייט נהרות אידיאלית לקבוצות חברים או למשפחות אשר מעוניינות לשלב טיול מהנה המשלב שייט באיזורים פסטורליים ונופים כפריים. החופשה מתאימה לכל הגילאים ומהווה חוויה יוצאת דופן.

 

איפה מפליגים?
ההפלגות מתבצעות במדינות אירופה שהתברכו במקורות מים רבים כגון צרפת, גרמניה, הולנד, איטליה, בלגיה ועוד. טיול שייט כזה מתחיל ומסתיים בנקודות קבועות. משך זמן ההפלגה והמסלול המדוייק, נתון לשיקולכם.

 

בחרו את היאכטה שלכם
הסירות עליהן תפליגו הן של חברות ההשכרה המובילות בעולם (Le boat, Nicolas ועוד) ומאפשרת בחירה ממגוון עשיר של גדלים וסוגים מטובי יצרני היאכטות בעולם.

 

נושאים קשורים:

לפרטים והרשמה בנושא שייט נהרות, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
---
מקדם אתרים