על ה- RYA 

ה-RYA הוא ארגון השייט המוביל והאיכותי בעולם. עם למעלה מ- 100 קורסי שייט שונים, 2200 מרכזי שייט בעולם, 15,000 יאכטות שהוסמכו להפליג בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולמעלה מ- 150,000 בוגרים מידי שנה. התפישה המקצועית של ה- RYA כוללת סדרה של קורסים מעשיים בעלי רמת מומחיות עולה ודרישת ניסיון ימי בהתאם.

®RYA YACHTMASTER
ה-® YACHTMASTER RYA נחשב בעיני רבים כקורס הדגל של עולם השייט העולמי. 

דרישות קדם
  • 30 ימי ים
  • 2  ימים כסקיפר או קצין ראשון
  • 800 מייל מתועדים בלוג בוק מאזורים שונים בעולם
  • 12 שעות הפלגה בלילה
  • SRC GMDSS
  • MFA עזרה ראשונה 

מה לומדים?
הקורס נפתח בחלק תיאורטי הנקרא  Coastal skipper shore based. לאחר הקניית תשתית הידע התיאורטי המתקדם, עוברים החניכים לקורס המעשי.

כקורס הסקיפרים היוקרתי, המתקדם, המקצועי והמאתגר ביותר בעולם, הקורס מיועד לסקיפרים בעלי ניסיון וידע בשייט וניווט, המעוניינים להעמיק את יכולותיהם המעשיות בים. הדגש בקורס הוא על הצד המעשי ועל תרגולות שייט מתקדמות. הקורס מהווה חוויה בלתי רגילה לכל מי שהים הוא אהבתו. זהו שבוע אינטנסיבי, מרתק, ומספק מאוד, שבסופו התלמידים נבחנים מעשית על ידי בוחן בכיר רשמי של ה-RYA. העוברים את המבחן מקבלים רישיון רשמי של ה-RYA.

הקורס המעשי מהווה הוא גולת הכותרת של הקורס. הוא מבוצע בהפלגה מאתגרת בת 5 ימים במסגרתה חיים, מפליגים, אוכלים וישנים על היאכטה 24 שעות ביממה.

מה מקנה הרישיון?
רישיון זה, הנקרא Yacht Master coastal מוכר על ידי ה-MCA הבריטי (Maritime & Coastguard  Agency), המקנה הכרה מסחרית  לעבודה כסקיפר מסחרי בעולם. התעודה מוכרת כתו תקן של רישיון סקיפר ברמה הגבוהה ביותר הקיימת.

ההכרה של ה-MCA מאפשרת לבוגרי הקורס שלקבל רשיון שייט מסחרי ולעבוד בתחום השייט כסקיפר בכל רחבי הגלובוס (בתוספת מעבר בדיקה רפואית .
 
הצטרפו לעולם של מקצוענות!
 
לסרטון על קורס הסקיפרים של שיא גל.

לפרטים והרשמה בנושא קורס RYA YACHTMASTER COASTAL, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
דברו איתנו
דברו איתנו
---
מקדם אתרים