קורסי שייט

יאכטה יאכטות ... לצאת אל הים הפתוח, להרים מפרש.. כוס יין, חברים, בילוי עם המשפחה, שעות של אושר עם האנשים שאתם אוהבים - זה טעם החיים על יאכטה בלב ים. עבור תלמידי קורס יאכטות של Sea-Gal  זו מציאות יום-יומית. אין צורך לקנות יאכטה משלך וגם לא ניסיון קודם.

 

בית ספר לשייט 

26 שנות ניסיון ויותר מ- 8,000 סקיפרים לימדנו קורס יאכטות. הם הכשירו אותנו ללמד קורס יאכטות ברמה הגבוהה ביותר. לימודי שייט שבסיומם תוכל לקחת יאכטה ולצאת להפלגות בים הפתוח.

 

קורס משיטי יאכטות

  • המדריכים בקורס יאכטות: בוגרי קורס חובלים של חיל הים, מפקדי ספינות ובוגרים מצטיינים של מגמות השייט בצופי ים ילוו אותך צעד צעד בדרך לקבלת רשיון משיט
  • היאכטות בקורס:  תלמידי Sea-Gal לומדים על 13 כלי שייט מסוגים שונים. אנו מאמינים כי לימוד שייט על מגוון יאכטות הוא הכרחי לצבירת הידע והניסיון הדרושים לסקיפר.
  • קורס יאכטות - שיטת הלימוד: שיטת הלימוד שפיתחנו ע"ס נסיון רב מותאמת לאנשים בעלי לו"ז צפוף. כיתות הלימוד קטנות ואינטימיות, נמצאות ממש ליד היאכטות ומאפשרות ליווי אישי מצד המדריכים. 
  • קורס יאכטות - חומר הלימוד: חומר הלימוד כולו נכתב ונערך ע"י מדריכי Sea-Gal. הוא כולל  מערכת אינטרנט ללימוד מרחוק ובה צילומי וידאו מלאים של כל השיעורים.  
     

כל אלה יחד עם המון אהבה לים ולמקצוע יאפשרו לך ללמוד שייט בצורה קלה ומהנה ותוך מספר חודשים לקבל רישיון סקיפר – משיט יאכטה.

 

 

למידע נוסף פשוט דברו איתנו ב-WHATSAPP


 

קורס סקיפרים

קורס סקיפרים

קורס סקיפרים של Sea-Gal נחשב כקורס המקצועי והמקיף ביותר בארץ. הרישיון מאפשר להשיט כלי שייט באורך 7 עד 24 מטר בארץ ובעולם עם רשיון סקיפר נכסף.

קורס סקיפרים
קורס יאכטות

קורס יאכטות

יאכטה יאכטות ... לצאת אל הים, להפליג לעבר האופק, עם החברים או המשפחה, שקט ושלווה שרק בלב ים תוכלו למצוא.

קורס יאכטות
קורס Yachtmaster משיט 40

קורס Yachtmaster משיט 40

הקורס מיועד לשייטים בעלי רישיון משיט 30/60 המעוניינים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום הימי ובמקביל להוציא רישיון שייט מסחרי – משיט 40.

קורס Yachtmaster משיט 40
רשיון סקיפר

רשיון סקיפר

דברים בלתי צפויים יכולים לקרות לכולנו בחיים, אך אני לא מאמין שהדבר הבלתי צפוי שהגיח יום אחד אל תוך החיים שלי הוא משהו שאפילו הבלתי צפויים ביותר חוזים.  בדרך להוצאת רישיון סקיפר...
רשיון סקיפר
האקדמיה לשייט

האקדמיה לשייט

RYA הוא ארגון השייט המוביל והאיכותי בעולם. RYA מספק קורסי הכשרה מעשיים ועיוניים, לכל הרמות ובכל תחומי השייט. מרכזי הדרכת RYA מבצעים מעל 170,000 קורסי הכשרה בשנה/
האקדמיה לשייט
קורס משיט 60

קורס משיט 60

הקורס בדרך לחופש מוחלט וקבלת הסמכות המלאה להשטת יאכטה להפלגות בינלאומיות. שיטת לימוד ייעודית ומוכוונת לאנשים עסוקים.

קורס משיט 60
קורס אופנוע ים

קורס אופנוע ים

קורס אופנוע ים, רישיון לכלי שייט המציע תחושת חופש ושחרור ברמה שלא הכרת. מושלם בתור תחביב, מלא אדרנלין.

קורס אופנוע ים
קורס סירה מהירה

קורס סירה מהירה

קורס סירה מהירה משיט 12 מאפשר להשיט סירת מנוע באורך של עד 7 מטר ועד 150 כוחות סוס.

מתאים לסקי מים, ספורט ימי ובילוי משפחתי.

קורס סירה מהירה
קורס עוצמה ב'

קורס עוצמה ב'

קורס עוצמה ב' משיט 13 מקנה רישיון להשיט סירת מנוע עד 8.5 מטר וללא הגבלת כוחות סוס. הקורס מיועד לבוגרי סירה מהירה משיט 12 בעלי ותק של שנה לפחות.
קורס עוצמה ב'
צור קשר
שם מלא
טלפון
דוא"ל
1-700-700-058
מקדם אתרים