קצת עלינו
Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי הוקם בשנת 1992 ומאז ועד היום מהווה בית חם בנושאי השייט והימאות לאלפי סקיפרים שהגשימו חלום והפכו אותו למציאות. צוות מדריכים מקצועי ומסור, יאכטות חדישות וציוד שייט מהשורה הראשונה  הפכו במשך השנים לסימן ההיכר שלנו.

 

אלפי סקיפרים לא טועים

אלפי סקיפרים השלימו את לימודיהם ב-Sea-Gal וממשיכים להפליג עמנו במגוון ההפלגות ושיוטים בארץ ובעולם. עם צוות מיומן המקדיש את כל כולו לתחום ועם אהבה גדולה - לים ולמפליגים בו.

 

סקיפר 24 שעות ביממה

מדריכי Sea-Gal, אשר ילוו אותך באופן צמוד במהלך הלימודים, הינם בוגרי קורס חובלים בחיל הים, אנשי ים מקצוענים ועתירי ניסיון בהדרכת מקצועות השייט. בעזרתם תלמד לא רק "איך לעבור את המבחן" אלא גם תרכוש ניסיון מעשי בהשטת יאכטות ותספוג ידע רב מניסיונם העשיר בים. אנו ב-Sea-Gal מקפידים על מקצוענות בלימודים יחד עם יחס אישי וצמוד לכל תלמיד. אצלנו, כל מדריך הוא סקיפר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

החומר העיוני

כל ספרי הלימוד בקורסים העיוניים נכתבו ונערכו ע"י מדריכי Sea-Gal והם מכילים ידע רב, הרבה מעבר לדרישות הסילבוס של מנהל הספנות. ספרי הלימוד נשארים בידי התלמידים לאחר הקורס ומהווים חומר מצוין להפלגותיהם בעתיד.

 

ללמוד גם מהבית
כל השיעורים והתרגולות ב-VIDEO. צילמנו עבורכם את כל השיעורים בכיתה והתרגולים בים בוידאו. השיעורים כולם נגישים באינטרנט, בעריכה קלה וידידותית. אם פספסתם שיעור או ברצונכם לחזור לשיעור וללמוד שוב פשוט הכנסו לפורטל הלימודים שלנו ולחצו  PLAY.

 

יחס אישי לכל תלמיד

אין תחליף ליחס אישי בין התלמיד לצוות ההדרכה ולכן בSea-Gal אנו דוגלים במדיניות הטלפון הפתוח. במשרד בימים א'-ה' בין השעות 11:00-19:00 אנו עומדים לשירותך ולעזרתך בטלפון: 09-9590206/213.

 צפו בסרטון של קורס סקיפרים בשיא גל!

לפרטים והרשמה בנושא סקיפר 24 שעות ביממה, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
---
מקדם אתרים