חופשות שייט

אז איפה דמיינת את חופשת השייט שלך? צרפת? יוון ואיטליה? אולי באחד מהאתרים הרבים בקרואטיה? בשנים האחרונות מגלים יותר ויותר ישראליים את הקסם שבנוף הכחול. בכל שנה מצטרפים מאות שייטים חדשים אל הוותיקים שלא מוכנים לוותר על חופשת שייט. 

האמת היא שבניגוד לדעה הרווחת – חופשת שייט לא מיועדת לעשירים בלבד. שיא-גל מציעה חבילות שייט במקומות מיוחדים ובמחירים אטרקטיביים.

 למה כדאי להקדים את הזמנת חופשת השייט?

חופשת שייט לא מזמינים ברגע האחרון. האירופאים, לדוגמה, מזמינים חופשה שנה מראש. כאשר מזמינים את חופשת השייט מוקדם ניתן להנות מיתרונות רבים. הנה כמה מהם:

 • מחירי היאכטות
  כאשר מזמינים את חופשת השייט מוקדם, אפילו מספר חודשים מראש, ניתן ליהנות ממחירים נמוכים יותר, וחשוב יותר – מהאפשרות לשריין את התאריכים הנוחים ביותר ואת היאכטות המפנקות. חשוב לשים לב כי היאכטות הנמצאות באזורי השייט הפופולאריים הן היאכטות המבוקשות ביותר והן נתפסות זמן רב מראש.
 • זמינות היאכטות
  במדינות רבות באירופה אין אתרי שייט, ואירופאים רבים מזמינים שייט ביוון, בקרואטיה או באתרי שייט פופולאריים נוספים. חופשת הקיץ של האירופאים חלה בדרך כלל בין השבוע השני של יוני לשבוע הראשון של ספטמבר. בתקופה זו היאכטות נתפסות חודשים רבים לקודם. אם תכננת לשוט בתאריכים אל – מומלץ להזמין חופשת שייט כמה חודשים מראש.
 • מחירי הטיסות
  גם כאשר מצליחים לתפוס חבילת שייט ברגע האחרון במחיר אטרקטיבי ומשתלם קיימת סבירות גבוהה שהכסף שנחסך בהזמנת היאכטה יצא על כרטיסי טיסה יקרים של הרגע האחרון.
 • תשלומים
  את התשלום עבור חבילות השייט אפשר לפרוס למספר תשלומים. כאשר מקדימים להזמין – יוצאים לחופשה לאחר שהתשלומים כבר הסתיימו  וליהנות מחופשה בראש שקט.
 • אתרי שייט
  הזמנה מוקדמת תאפשר לך לבחור את אתרי השייט הטובים והמתאימים ביותר. 
 • אירועים
  באתר שייט רבים מתקיימים פסטיבלים בעונת השייט. הזמנה מוקדמת תאפשר לך להשיג תאריכים אטרקטיביים שבהם מתקיימים הפסטיבלים.

 חבילות שייט

אם בכל זאת החלטת לחסוך כסף – אנו ממליצים לרכוש חבילות  שייט. כוח הקנייה של החברות מאפשר להם להשיג דילים ומחירים טובים מהספקים. כאשר מסכמים את כלל ההוצאות (כרטיסי טיסה, תשלום ליאכטה, תשלום עבור אוכל, עגינה במרינות, הדרכות ועוד) מגלים שחבילת שייט היא הדרך הטובה ביותר ליהנות מחופשת שייט מושלמת במחיר הטוב ביותר.

 

 אתרי שייט מומלצים

בעולם קיימים אתרי שייט רבים, למשל ביוון, קרואטיה, איטליה, צרפת,ואפילו תאילנד.  ביוון למשל – ניתן לשוט באיים הסארונים המציעים מסלולי הפלגה מגוונים המתאימים לכל הרמות. בין אתרי השייט המבוקשים ביוון נמצאים האיים הסארונים, הציקלדים, האיוניים ועוד.

כל אתרי השייט מציעים אפשרויות רבות של בילוי נוסף על פעילות השייט. זה הזמן ליהנות מאוכל טעים במסעדות משובחות, לרקוד במועדונים ולפגוש שייטים מכל העולם בפאבים הרבים. 

אם הגעת עד פה – כנראה שהבנת שחופשת שייט היא חוויה בלתי נשכחת שנמצאת לגמרי בהישג ידך. כל מה שנשאר לך לעשות הוא לבחור חבילת שייט מתאימה ולהצטרף אל אלפי הישראלים הטסים שנה אחרי שנה לבלות חופשה מושלמת וכחולה באתרי שייט מדהימים ומיוחדים.

 

 

להזמנת הפלגה >>