העשרה לסקיפר

מחפשים את היעד הבא לשיט? מעוניינים לגלות מה חדש בזירת היאכטות? לקבל רעיונות להפלגה חלומית ולשאוב השראה מסקיפרים אחרים? ברוכים הבאים למרכז העשרה לסקיפר של Sea-Gal, המקום בו כל ההפלגות מתחילות… כאן תיהנו מעדכונים שוטפים על כל מה שחם ומעניין בתחום ואצלנו ב-Sea-Gal.

Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי עוטף אתכם באווירה חברית ומקצועית, מחבר אתכם למדריכים המיומנים והטובים ביותר בתחום בעלי ידע עשיר וניסיון עצום שילוו אתכם לכל אורך הדרך מהרגע הראשון שהרמתם עוגן או קשרתם חבל ועד שתשוטו בעצמכם למחוזות רחוקים.

 המועדון שומר לאורך כל השנים על יחס אישי ומשקיע בכל אחד מחבריו מאירועי קונספט שנועדו להפגיש בין חברי המועדון ולייצר ביניהם שותפות סביב האהבה שלהם לשיט ולים ועד הכשרות מקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי המגמות המובילות וכל החידושים בענף.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת Sea-Gal וליהנות אתנו צעד אחר צעד מעולם שלם של שייט.

 נתראה בים!

דברי ימי הימים

המדור "דברי ימי הימים" כולל מאמרים אשר מפורסמים מעת-לעת ועיסוקם הטלת אור זרקור גיאוגרפי-היסטורי מתוך נקודת המבט הימית. האירועים ההיסטוריים אשר ייסקרו במסגרת מדור זה מטרתם להעשיר את ידע חברי מועדון השייט ותלמידי שיא-גל ולעורר עניין ומעורבות.

ושלא נשתה מי ים

"מושג של סקיפר"

במדור "מושג של סקיפר" זה נביא ונסביר מעת לעת מושגים שיש בהם כדי להעשיר את הידע ולשפר את הבנתם ויכולותיהם של השייטים. 

המושגים שיוצגו יעסקו במגוון נושאים הנוגעים לעולם השייט ובכללם: אקלים, מזג אוויר, מצב ים, חופים, נמלים, כלי-שייט ועוד.

ההסברים למושגים נשמרים לעיון חוזר של חברי מועדון ותלמידי Sea-Gal על פי הצורך, אולם אנו ממליצים על עיון שוטף בתוצרי המדור והתעדכנות בחידושיו.

אנו לרשותכם תמיד להבהרה והעמקה.

טיפ של סקיפר

בחלק זה זה ריכזנו עבורכם מגוון טיפים מועילים ממדריכי השייט המובילים בארץ.

משום שאין כמו ללמוד מהמקצוענים, אנו מקווים שהם יאפשרו לכם הבנה טובה יותר כיצד לבצע את הפעולות השונות על היאכטה.