מהו קורס סקיפרים?

הפלגת קפריסין עם סקיפר אבי אפשטיין

קורס סקיפרים

קורס סקיפרים יאפשר לכם להפליג על כל כלי השייט עד 24 מטרים, בכל מדינה בעולם. כדי לזכות ברישיון זה עליכם להפגין ידע במכונאות ותפעול היאכטה, ימאות וניווט שבסופו תקבלו רישיון סקיפר כמובן.

חומר הלימוד בקורס:

  • קורס מכונה
  • קורס ימאות
  • קורס ניווט מכשירים
  • קורס הניווט החופי
  • קורס מעשי

למה ללמוד ב-Sea-Gal?

צוות המדריכים

מדריכי Sea-Gal הם בוגרים קורס חובלים בחיל הים ועתירי ניסיון בהדרכת מקצועות השייט. בעזרתם תרכוש ניסיון מעשי בהשטת יאכטות ותספוג ידע רב מניסיונם העשיר בים.

שיטת הלימוד המשולב

שיטת הלימוד הייחודית ל-Sea-Gal נשענת על סימולצות מחשב ותוכנות לימוד בחלק העיוני יחד עם הפלגות מעשיות. ניסיוננו מלמד שרק שילוב התיאוריה עם הפלגות מעשיות יביא אותך לרמת שייט גבוהה ביותר.

כל השיעורים ב-VIDEO

ב-Sea-Gal צילמנו את כל ההרצאות בכיתה והתרגולים בים בוידאו. השיעורים כולם נגישים עבורך באינטרנט, בעריכה קלה וידידותית.

אחוזי מעבר – הגבוהים ביותר

אנו ב-Sea-Gal גאים שלתלמידנו אחוזי המעבר הגבוהים ביותר. אלפי הסקיפרים שהכשרנו במהלך השנים הם התעודה הטובה ביותר שלנו לאיכות הקורס.

היאכטות

לרשות תלמידי Sea-Gal עומדות 18 יאכטות בגדלים וסוגים שונים. אנו מאמינים שרק היכרות ישירה עם מגוון רחב של יאכטות תעניק את הידע הדרוש לך בים.

משך הקורס הסקיפרים – עד שתהיה סקיפר

קורס סקיפרים ממוצע נמשך בין חצי שנה ל-8 חודשים. בית הספר של Sea-Gal מלווה את התלמידים צעד צעד ללא הגבלת זמן עד לקבלת רשיון סקיפר. ל-Sea-Gal לא רק בית הספר הנחשב לותיק והמתקדם בארץ אלא גם מועדון מפואר וגדול של 24 יאכטות, וכך, בוגרינו לא זקוקים לרכוש או להשכיר כלי שייט בסיום הלימודים, הם פשוט ממשיכים להפליג על היאכטות בהם למדו כמנויים וחברי מועדון, בארץ ובחול.

איפה לומדים קורס סקיפרים

לנוחיותכם, הלימודים מתקיימים בדרום, במרכז ובצפון. את הקורס סקיפרים ניתן ללמוד באשדוד, הרצליה וחיפה.
✔ גרים באזור הדרום? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים באשדוד.
✔ גרים באזור המרכז? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים בהרצליה.
✔ גרים באזור הצפון? באפשרותכם ללמוד קורס סקיפרים בחיפה.

רוצים ללמוד מהבית? באפשרותכם לעשות קורס סקיפרים באינטרנט – כל הלימוד נעשה על ידי מערכת לימוד מרחוק שפותחה על ידינו, כל השיעורים מצולמים בווידאו, כל חוברות הלימוד דיגיטליות וכל השאלות במקום אחד. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר דרך המחשב (או הטלפון הנייד) ולהתחיל ללמוד. זה ממש קל ופשוט!

לתאום שיעור ניסיון על יאכטה ללא עלות, מלאו את הטופס

להזמנת הפלגה >>
הקודם
הבא
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו