יאכטות למכירה

סירה מהירה

יאכטות מנועיות למכירה – לחץ כאן

בין אם תבחר לקנות אופנוע ים, סירה, יאכטה מנועית או מפרשית, חדשה או משומשת, ב- Sea-Gal אנו עומדים לרשותך עם צוות מקצועי ומנוסה עם המון אהבה לים ולכלי שייט.

הצוות של Sea-Gal מקצועי ומנוסה מאוד באיתור כלי שייט, ייעוץ לגבי אפשרויות מתאימות והכוונה לאורך כל הדרך. אנו חיים ונושמים ים וכלי שייט ומעבירים את הידע הזה באהבה רבה. ניסיון

כלי שייט למכירה מהמותגים המובילים בעולם

מפלס עליון מפלס תחתון, יוקרה לאן ? סוג העץ שהשתמשו בו לטובת עיצוב המטבח או סוג המתכת המעצבת את המעקה במפלס העליון, מנועים ראשיים ומהירות הכוח סוס הקיימים ביאכטה, נשמע לכם מוכר ?

מגוון יאכטות למכירה יד שנייה, אז היכן ומהו התהליך לרכישת יאכטה טובה במחיר טוב ובמצב טוב ? הינה לפניכם מספר שלבים אותם תעברו אתם המתעניינים ברכישת יאכטה.

איכות היאכטות למכירה

שלב ראשון : אם בכוונתכם לרכוש יאכטה יד שנייה, תצטרכו לבדוק את ההיסטוריה המכנית שלה, זאת אומרת מה היא עברה במהלך השנים מאז צאתה של היאכטה אל הים הגדול, מהן מספר הידיים שעברו במחיצתה, ממש בדומה לתהליך רכישת מכונית.

השלב השני : בדיקת כל הניירת הדרושה להוכחת בעלות על היאכטה, ישנם מספר דברים שצריך לבדוק ביחד עם רישיונות, ממש כמו ברכישת מכונית כבר הזכרנו .
 
השלב השלישי : תוכן היאכטה ובדיקה שאכן זהו מבוקשכם ועונה על צורכיכם, הן מבחינת עומס, מהירות, נפח וגודל היאכטה מבפנים ומבחוץ .
 
יש להיעזר ולהיוועץ עם מומחים בתחום על מנת לדעת שעשית את ההחלטה הטובה ביותר עבורך, בדומה לרכישה של דירה או עסק כאשר הינך מלווה לרוב בנוטריון, גם כאן הינך צריך לשאול בעצת מומחים למכירת יאכטות. השוני בין מכירת יאכטות יד שנייה לחדשות הוא די ברור, כמובן שבשני המצבים העדיפות היא לקבל עצת מומחים ולא להיגרר לשאלות וניחושים רבים, כמעט בכל תחום בו אנחנו לא מבינים ובטח כאשר מדובר בהוצאה כספית ניכרת נבצע את המהלך הדומה.
 
במרינה בהרצליה תוכלו למצוא מגוון רחב של יאכטות למכירה, היעד הזה הינו מבוקש מאוד בקרב חובבי הסירות והיאכטות, ישנן דגמים יוקרתיים לבעלי כיס עמוק ומביני עניין וישנן דגמים יותר זולים לכאלה המעוניינים להחזיק אחת אבל ללא פשיטת רגל.

יאכטות למכירה בשיא גל

לסיכום: יאכטות למכירה, חדשות או יד שנייה יש לעשות בצורה חכמה ומקצועית ולהיוועץ עם האנשים הנכונים בתחום, לא משנה מה כמות הכסף שתשקיעו עדיף שזה יהיה חכם ומבוקר, יאכטה במרינה בהרצליה בהחלט יכולה להיות מציאות ולא חלום.
 
 

הקודם
הבא