יאכטות – מועדון שייט

משיט 40

מועדון שייט יאכטות

מועדון היאכטות של Sea-Gal פותח בפניך דלת לעולם של חוויות והנאות חיים – עולם של שייטים. חברי מועדון שייט נהנים מהפלגות על יאכטות בארץ ובחו"ל, השתלמויות מקצועיות אירועים חברתיים ותחרויות שייט.

מועדון שייט הוא בראש ובראשונה מועדון של חברים, שאוהבים לאכול ביחד, לשתות ביחד וכמובן להפליג ביחד.

ל-Sea-Gal צי יאכטות רחב המאפשר לחברי המועדון ליהנות ממגוון רחב של הפלגות איכותיות על יאכטות חדישות, מרווחות ומאובזרות בכל הציוד הדרוש להפלגה מפנקת.

נגן וידאו

מה מקנה חברות במועדון היאכטות?

הפלגות בחופי הארץ: הפלגות בהשטה עצמית – רק להטיל עוגן ולקפוץ למים, הפלגות צלילה ודייג, בירה וחברים. הפלגות דולפינים, הרפתקאות שייט להורים וילדים, קייטנות בקיץ ועוד. 

טיולי שייט בעולם: קפריסין, ריביירות הים התיכון, האיים הקריביים, תאילנד ועוד. שייט במקומות היפים בעולם. אנו מארגנים הכל, פשוט בואו ותהנו!

השתלמויות מקצועיות לשייטים: פעילות שייט תחרותי, הפלגות לילה, תחרויות ניווט, סדנאות מקצועיות וקורסים מתקדמים לסקיפרים.

פעילות חברתית: מסיבות וערבי בילוי לחברים ובני זוגם. מועדון עסקים להרחבת קשרים, טיולי ג'יפים משותפים, בירה, אוכל טוב והרבה רוח במפרשים.

איכות חיים: מפגשים והרצאות בתחומים שונים ומגוונים כמו בריאות, ספורט, תזונה ועוד נושאים מרתקים שישפרו את איכות החיים שלך בים ומחוץ לו.

עדכונים שוטפים: בקבוצות ה-Whatsapp של המועדון תפגשו שייטים וחברים, לדבר על רוח ומפרשים ולתאם הפלגות משותפות. בלוח פעילות המועדון אפשר להתעדכן לגבי הפעילויות השונות ולשריין בהן מקום. צוות המועדון לשירותכם.

לפרטים נוספים
הקודם
הבא