קורס יאכטות בצפון / חיפה

בוגרי קורס יאכטות בצפון רשאים לגשת למבחני משרד התחבורה בכדי לקבל את רישיון הסקיפר הנכסף. עמידה ב-4 מבחנים תיאורטיים ומבחן טסט אחד מעשי יזכו אתכם ברישיון סקיפר ראשוני. לאחר כשנה ניתן יהיה לגשת למבחן נוסף ולקבל רישיון סקיפר המאפשר שייט חופשי במרחבי הים.

הכנה למבחני הסמכה לסקיפרים

קורס יאכטות בצפון משמש למטרת העשרה עצמית ולמטרות מקצועיות, יש המשתתפים בקורס בכדי לפתח תחביב ולהכיר חברים בעלי תחביב זהה וישנם המבקשים ללמוד את התחום באופן רציני. לא כל בוגרי הקורס ניגשים למבחני ההסמכה, בין אלו שניגשים לא כולם מצליחים לעבור את כל המבחנים או את הטסט המעשי. חשוב להבהיר כי המבחנים אינם קלים.

לצפייה בסרטון על קורס סקיפרים בשיא גל

התכנים הלימודיים בקורס והמאמצים של המדריכים מתרכזים כולם בהכשרת המשתתפים לקראת עמידה במבחני משרד התחבורה. הם שואפים כי כל בוגר קורס יאכטות בצפון יחזיק בידע ובכישורים הדרושים להצלחה במבחנים וקבלת רישיון סקיפר.

הפלגות לימודיות במהלך קורס יאכטות בצפון

ממש כפי שלא ניתן ללמוד לנהוג מבלי לצאת אל הכבישים, כך גם לא ניתן ללמוד להשיט יאכטה מבלי לצאת אל מרחבי הים. בכל קורס יאכטות בצפון תוכלו להשתתף גם בהפלגות מטעם בית הספר, ההפלגות משמשות למטרת לימוד, ההשתתפות בהן חשובה מאוד. היציאה אל הים עם המדריכים מסייעת למשתתפים בקורס לצבור ניסיון ולחזק את תחושת הביטחון שלהם, במהלך ההפלגות הם למדים איך להתמודד עם סיטואציות לא צפויות, תנאי מזג האוויר, תקלות טכניות וגם ניווט בשטח.

לתאום שיעור ניסיון על יאכטה ללא עלות, מלאו את הטופס:

הקודם
הבא