קורס סקיפרים בהרצליה

הרצליה הינה בין ערי הנמל המרתקות והמעניינות ביותר שישנן. אין ספק כי מדובר בנמל המציע תענוגות רבים ואפשרויות הנאה אינסופיות. עבור אלו שחלמו תמיד להשיט יאכטה, היום החלום קרוב יותר מתמיד. אם בעבר הייתה אפשרות רק לבודדים להשיט יאכטה הרי שכיום מדובר באפשרות נפוצה עבור רבים. קורס סקיפרים בהרצליה פותח את שעריו ומאפשר לרבים ליהנות מהים הכחול וממגוון האפשרויות העומדות בפני סקיפרים רבים שכבר מנצלים את ההנאה.

קורס סקיפרים בהרצליה למעשה כולל חמישה שלבים שונים אשר כל אחד מהם הינו שלב קריטי וחיוני להצלחה כסקיפר אמיתי. הלימודים מועברים בקבוצות קטנות ועל ידי אנשי המקצוע המנוסים והוותיקים ביותר בתחום, כך שלמעשה כל תלמיד זוכה לקבל את תשומת הלב המקסימלית ואת המענה לכל צרכיו. הודות לאווירה הייחודית בקורס יכול כל תלמיד להתקדם בקצב שלו וליהנות מהלימודים באופן האולטימטיבי.

קורס סקיפרים בהרצליה :חמישה שלבים ייעודיים 

חמשת השלבים הייעודיים בקורס מאפשרים לכל תלמיד לקבל את ההכשרה המלאה לקראת הכתרתו כסקיפר. הקורסים הינם: ימאות, ניווט חופי, ניווט מכשירים, מכונה וקורס מעשי. הקורסים כולם כוללים שלבים מעשיים ושלבים עיוניים הרלוונטיים להכשרה. החלק הראשון של הקורס מתבצע בתוך כיתות ואילו החלק השני הינו חלק מעשי יותר המאפשר לתרגל את הנלמד במשך הקורס ולהגיע לרמת ניסיון של יכולת השטת יאכטה.

רישיון שיט רשמי

הקורס מעניק רישיון להשטת כלי שיט רבים עד 24 מטרים וברובו מתקיים בשעות אחר הצהריים על מנת לאפשר לתלמידים לנהל חיים משפחתיים ועבודה במקביל. ישנם קורסים אותם ניתן אף לקבל באופן אישי. לפני הרשמה לכל קורס סקיפרים בהרצליה חשוב לוודא כי בית הספר הינו מוכר על ידי מנהל הספנות וכי החומרים המלומדים בו מועברים בסנכרון עם המנהל.

על מנת לקבל את הרישיון יש לעמוד בבחינת סיום מעשית המבוצעת על ידי בוחן חיצוני של משרד התחבורה. כמו כן יש לבצע ארבעה מבחנים מעשיים מטעם משרד התחבורה כאשר התכנים נלמדים במשך הקורס כולו ומי שמשתתף ופעיל יוכל לעבור את המבחנים בנקל. כמובן, העוברים את המבחנים יזכו לקבל רישיון סקיפר רשמי.

בחירה חכמה של קורס שיט

לא כל קורס סקיפרים בהרצליה אכן מעניק את ההכשרה הראויה ואת התכנים הרלוונטיים. ישנם לא מעט קורסים שאינם כוללים או אינם מקיפים מספיק ולכן לפני ההרשמה חשוב לוודא כי מדובר בבית ספר איכותי המבוסס על עבודתם של אנשי מקצוע מנוסים ויורדי ים ותיקים בתחום.

חשוב לזכור כי מדובר בקורס סקיפרים המצריך השקעה, זמן ונכונות. על מנת להבטיח את ההצלחה חשוב להשקיע מרץ וסבלנות, לנסות ולהתנסות בחוויות השונות שהקורס מציע. קורס סקיפרים בהרצליה נמשך ברוב המקרים עד שמונה חודשים כאשר הקצב תלוי בעיקר בתלמידים עצמם. אם התלמיד אינו עובר את המבחן המעשי, הקורס יימשך עד לקבלתו הרישיון.