קורסי שייט

צוות תחרותי בשיוט גל

קורסי שייט

לצאת אל הים הפתוח, להרים מפרש וכוס יין עם חברים, לבלות שעות של אושר עם המשפחה והאנשים האהובים עליך – זה טעם החיים על יאכטה בלב ים. עבור תלמידי קורס יאכטות של Sea-Gal  זו מציאות יום-יומית. אין צורך לקנות יאכטה וגם לא ניסיון קודם.

בית ספר לשייט

מאחורינו 26 שנות ניסיון ויותר מ- 8,000 סקיפרים לימדנו קורס יאכטות. הם הכשירו אותנו ללמד קורס יאכטות ברמה הגבוהה ביותר. לימודי שייט שבסיומם תוכל לקחת יאכטה ולצאת להפלגות בים הפתוח.

קורס משיטי יאכטות

  • המדריכים בקורס יאכטות: בוגרי קורס חובלים של חיל הים, מפקדי ספינות ובוגרים מצטיינים של מגמות השייט בצופי ים ילוו אותך צעד צעד בדרך לקבלת רשיון משיט
  • היאכטות בקורס:  תלמידי Sea-Gal לומדים על 15 כלי שייט מסוגים שונים. אנו מאמינים כי לימוד שייט על מגוון יאכטות הוא הכרחי לצבירת הידע והניסיון הדרושים לסקיפר.
  • קורס יאכטות – שיטת הלימוד: שיטת הלימוד שפיתחנו ע"ס נסיון רב מותאמת לאנשים בעלי לו"ז צפוף. כיתות הלימוד קטנות ואינטימיות, נמצאות ממש ליד היאכטות ומאפשרות ליווי אישי מצד המדריכים. 
  • קורס יאכטות – חומר הלימוד: חומר הלימוד כולו נכתב ונערך ע"י מדריכי Sea-Gal. הוא כולל מערכת אינטרנט ללימוד מרחוק ובה צילומי וידאו מלאים של כל השיעורים.    

כל אלו יחד עם המון אהבה לים ולמקצוע יאפשרו לך ללמוד שייט בצורה קלה ומהנה ותוך מספר חודשים לקבל רישיון סקיפר- משיט יאכטה.


לפרטים נוספים
נגן וידאו