למידע נוסף על הקורס עצמו - לחץ כאן

 

איך הוצאתי רשיון סקיפר?

דברים בלתי צפויים יכולים לקרות לכולנו בחיים, אך אני לא מאמין שהדבר הבלתי צפוי שהגיח יום אחד אל תוך החיים שלי הוא משהו שאפילו הבלתי צפויים ביותר חוזים. אני, כמו רבים אחרים, בן-אדם פשוט בעל משפחה וילדים – כבר מזמן לא חושב בצורה הרפתקנית, על אף שהייתי אחד כזה כנער. נכנסתי כבר לפני עשרות שנים לשגרת החיים שכולנו עוברים – עבודה, משפחה, פרנסה, ושגרת חיים חוזרת והאמת – די משעממת.

אבל כמו כולם, גם אני קבלתי את זה בטוב כיוון שמתי שהוא כשקצת מתבגרים, נמאס כבר מכל ההרפתקאות והריגושים ורוצים ביסוס בחיים. זו גם הסיבה שבגללה אם הייתם אומרים לי לפני שנה שאני הולך להיות בוגר קורס סקיפרים תל אביב, הייתי צוחק לכם בפנים. מה לי ולים? מה לי ולהתחיל ללמוד עכשיו משהו שחדש לי לגמרי? הרי בילדות אפילו גדלתי בירושלים וים לא היה בקרבת מקום, כך שזו לא האהבה הגדולה שלי נצר לילדות אובדת. למרות כל זאת, חבר טוב שלי שזכר לי את הימים היותר הרפתקניים בחיי הזמין אותי לבקר בקורס סקיפרים תל אביב ולגלות שזה המקום שהולך לשנות לי את החיים ולשבור את כל המוסכמות.

 

רישיון סקיפר בתל אביב

היה לי סוף שבוע פנוי באותה התקופה בה החבר הציע לי את החוויה, אז למרות שעשיתי זאת בלב די כבד – החלטתי לנסות בכל זאת, מה יש להפסיד? הגעתי לקורס ותוך מספר דקות כבר הייתי שבוי לב בכל הנוגע להשטת יאכטות. כבר מההסברים הראשונים ידעתי שמדובר פה בחוויה מאוד מיוחדת שלא ניתן להגיע לעוצמות שמרגישים בה בשום מצב אחר על היבשה. הבנתי שבים המיוחד והמרגיע ישנם סגולות שעדיין מעולם לא חשפתי ושכל החוויה הזו יכולה לשנות את חיי.

כמה חודשים עברו וכבר סיימתי קורס סקיפרים תל אביב כשאני מוכן כבר לקראת ההפלגה הראשונה שלי לתל אביב כבוגר קורס סקיפרים. זה באמת קצר מוזר להיות בן-אדם מבוגר שזה עתה נחשב ל"בוגר" של משהו, אך בפועל זה היה הרבה יותר נחמד מאיך שזה נשמע. גיוון החבר'ה שהשתתפו בקורס היה מאוד גדול ולצד בחורים צעירים ושאפתנים שמחכים לנצל כל רגע בחיים חסרי הניסיון שלהם, יכולתי למצוא גם אנשים מבוגרים כמוני שבדומה אליי על פניהם הייתה נסוכה הבעה תמוהה שהעידה לי בבירור שגם הם לא ממש מבינים איך נקלעו להרפתקה הזו.

אך גם אני, בדומה לכל שאר המשתתפים גיליתי שהרחבת אופקים היא הגדרה שתקפה גם לאנשים שהתנסו לא מעט בחיים האלה ועברו דברים ושתמיד יש מקום שניתן ללמוד בו דברים חדשים על החיים וליהנות מהם עוד יותר. החוויה הבלתי נשכחת הזו גרמה לי להחליט כל מיני החלטות אישיות בנוגע לחיים שלי שהפכו אותם לטובים בצורה משמעותית.

לפרטים והרשמה בנושא רשיון סקיפר, נא מלאו את הטופס:

שם מלא
cid
טלפון
דוא"ל
צור קשר
1-700-700-058
דברו איתנו
דברו איתנו
---
מקדם אתרים